Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Top cena výhody
Značka Voľný článok
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gél Lak 3 v 1
Gél Lak 3 v 1 Gél Lak 3 v 1 Nájdite svoj Gél Lak 3 v 1 vo viac ako 374 rôznych farbách K vašej obľúbenej farbe

Gél Lak 3 v 1

Prosím, vyberte príslušný sub-kategórii Gél Lak 3 v 1:

Gel Laky
Gel laky a UV lakovanie kombinuje funkcie lak na gél nechty a farby UV gélov. Trvanlivý povlak gél je ?ahko použite?né a tvrdené pod UV svetlom. Dlhá životnos? a vysoký lesk charakterizova? nechty v tejto kategórii, kompletné pe?a? poskytuje ešte vä?šiu stabilitu.
Thermo Gel Lak
Thermo gel lak na nechty produkoval jeho farba mení efekt pre efekty AHA. V závislosti na teplote, klinec zmení farbu a ukazuje inú tvár s rôznou farbu hry. Takže, nechtov je nikdy nudná. Farebné kombinácie ako textúry Thermo farba povlakov sú k dispozícii široký výber. Thermo gel lak na nechty pre vzrušujúcu hru farieb na nechty
Soak Off Gel Lak
Problém nechty a tých, ktorí jednoducho radi to, ?o je peel off a soak off gel lak pre gél nechty perfektné. Trvanlivé gél lak gél nechty je ako obvykle uplatni? a kalené. Zvláštnos?ou tohto produktu: v závislosti na želanie povlak môže by? zvládnutý ?ahko z nechtov, komplikované ?istenie nechty Remover je takmer úplne eliminované.
Gél lak 3 v 1 na nechty - tenké ako trvanlivé ako UV gél na nechty
Takmer ako tenké ako lak na nechty a to ešte stabilný dosť na posilnenie prírodných nechtov, sa namočiť-off Gél Lak 3 v 1 LED UV lak na nechty v rôznych verziách, ktoré sú ponúkané. Rýchle cure pod UV svetlom eliminuje často nepríjemné keď nechty čaká inak, tiež nevzhľadných známok v farba minulosťou. Špeciálny náter drží aspoň dvakrát tak dlho, ako konvenčné nechty, často vrstvy zostanú, kým necht rástla. Brilantný lesk pripomínajúce gél nechty, zaručuje trvalo krásne nechty, ktoré sú vždy čerstvé znova a noble.


Ako gél model pozíciu pracoval za nasiakne-off Gél Lak 3 v 1 UV nátery vo viacerých vrstvách. Vrstvy by mali byť čo najtenšie a byť vyliečený samostatne pod UV lampou. Pred použitím prírodných nechtov je klinec šlechtění kožičku odsunuté a jemne brúsená Nageoberfläche pufrom. Udržať, No, prvá vrstva, ktorá slúži ako základ pre ďalšie vrstvy náteru, nechty sa dusted vypnúť a odmasťovanie čističom. Základný náter je aplikovaný a vyliečený pod UV svetlom, potenie vrstva zostáva na klinec a slúži ako základ pre zatknutie pre UV lak na nechty.
Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€