Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Top cena výhody
Značka Voľný článok
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Namo?te Vypnuté Gely

Namo?te Vypnuté Gely

Filter articles

Pod menom bude Namočte vypnutie Gel špeciálny gél treba chápať v polohe na podaní práce, čo koniec koncov je nevyhnutne vzhľadom na modelovanie umelých nechtov, aby sa znížila na minimum. V niektorých prípadoch podaní práce už nie je potrebné. Existujú špeciálne Namočte Vypnuté Remover, ktoré môžu byť použité tak, aby sa gél rozpustí v jednoduchých Gelnägeln. Nudný podanie vypnutie už nie je potrebné. Toto nie je možné v iných gélov. Podaním off je často vedľa náročnú prácu ďalšiu nevýhodu: skutočné klinec naspodku je poškodený na jeho povrchu, ktorý na jednej nevyzerá zvlášť dobrý pre klinec sám o sebe nie je dobrá. Namočte vypnutie gély sú samonivelačné a možno ich použiť ľahko v domáce použitie. Ale aj profesionáli prisahajú na to, pretože gél je veľmi flexibilný a nie zlomiť. Bod sa líši od bežného gél, ktorý sa používa na výrobu klincov.
Tam sú na našej strane cieľovej Namočte vypnutie Gél Odstraňovač Namočte vypnutie nechty a Soakers. možno tiež získať ColorGel tu. Poobzerajte sa okolo v pokoji a nájsť ako produkt, ktorý je najvhodnejší pre vaše potreby.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€