Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Top cena výhody
Značka Voľný článok
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Gély / Jednofázové Gély 3 v 1

Jednofázové Gély 3 v 1

Filter articles
Fázy Gély Jednofázové 3 v 1 UV LED Soak Off Gély

Tí, ktorí chcú rýchlo modeli a zabezpečiť dokonalé umelé nechty je, aby jednotlivé fázy uv gél nechtový dizajn je nutnosťou. Oni majú takzvaný efekt med, to znamená, že tahat sebou neustále hladký. Rozlišuje sa medzi UV 1-fáza a fáza 2-gél. Obaja sú stredne-a tlstý-viskózne a sú k dispozícii na najnovších výskumov. Kliknite na tlačidlo zohrávať úlohu vo fyzike a chémii, keď príde, aby v polyméroch. Veda je tak zaplietol pri výrobe umelých nechtov, čo iste môže byť prekvapivé pre mnoho užívateľov. Tam sú vždy zapojené najnovších poznatkov, ktoré prináša výskum polymérov s nimi, a tak produkty sú vždy v najvyššej kvalite a na úrovni aplikácie, ktorá nie je žiadna želanie nesplnené.
Fáza gély, ktoré môžete získať na našej strane, všetky s veľmi vysokou kvalitou a spĺňajú kritériá ktorá má byť predložená Európske hlavné smery pre tieto produkty. Nie nadarmo sú odborníkmi z kozmetické salóny v našich dobrých zákazníkov. Dozviete sa tiež z pozitívnych účinkov, ktoré fázy gély a použitie pre domáce použitie aj na výrobky, ktoré odborníci sú tak nadšení. Využiť skúseností výrobcu pre vás a vaše nechty!


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€