Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Top cena výhody
Značka Voľný článok
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Vzorka Gél Sada

Vzorka Gél Sada

Trend umelé nechty, je neporušený a čiastočne je použitie nechty nie sú len o čisto estetické, ale nechty sú slúžiť praktickým účelom. Ak, napríklad, sú veľmi krátke niečí nechty z nejakého dôvodu, to môže byť dosiahnuté s akrylové nechty alebo gélové, ktoré môžu prispieť k zvýšeniu v pokoji, na druhej strane, nechty dlhé, krásne a dobre udržiavané. Umelé nechty nie sú len niečo, čo za účelom súčasného skrášľovania rúk.
Umelé nechty aplikovaný tak, že budú konať klamne a predovšetkým veľmi profesionálne, nie je ľahké. Preto je užitočné si to vyskúšať najprv s vzormi. Zistite si na našej strane ako akrylátové nastaviť ako model domov, takže si môžete otestovať v kľude môžete ak sa s tým. Samozrejme ponúkame stojí nielen pre domácich užívateľov, ale aj profesionálne nechtová štúdia možno stavať. Takže ak si chcete vyskúšať nový produkt, je vhodné, aby si to vyskúšať najprv s vzorom. Ste spokojní, prosím navštívte naše stránky vedľa testované mnoho ďalších výrobkov oprávnených pre použitie doma alebo v profesijných odboroch.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€