Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Top cena výhody
Značka Voľný článok
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Nail Art / Konad

Konad

Filter articles

Konad je popredným výrobcom, keď príde na nechtový dizajn. Tu si môžete zakúpiť mnoho výrobkov v tejto kategórii známy výrobca a tak nechajú svoje nechty prepožičal niečo veľmi zvláštneho. Tak oni sú určite ústredným bodom. Mimochodom výrobky sú vo dopyt nielen pre užívateľov, ktorí chcú uspokojiť svoje vlastné požiadavky na domácej, ale i profesionálne nechtové salóny Konad nakupovať výrobky. Možné nájsť napríklad rôzne vzory a motívy, ktoré možno aplikovať na nechty a môžete použiť na dosiahnutie umeleckej výzdobe nechty. To sa môže pochváliť tiež známej známky, ktorá zdobenie nechtov je veľmi jednoduché. S nástrojmi Konad je tiež začiatočník v klinec sochársky možné dosiahnuť kvalitného výsledku, aj keď môže právo uplatniť nejde.
Zaujímavé možnosti pre nechtové ozdoby sú ponúkané rôzne huby Konad Huba nechty sady. Jednotlivé huby sú tiež k dispozícii samostatne. Môžete zakúpiť tu na stránke klinec Konad design booklet, v ktorom najprv získať vedomosti a môžete nájsť niekoľko tipov a trikov o tom, ako používať produkty Konad sú najlepší, takže výsledok je perfektný.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€